Koopiapaber Navigator Office Card A4/160g/250L

12,81 

Tootekood: 06ee4c5c93a9 Kategooria: Sildid: ,
Kiired ja turvalised maksed

Koopiapaber Navigator Office Card A4/160g/250L: Kõrgekvaliteediline Paber Tippklassi Trükiste jaoks

Koopiapaber Navigator Office Card A4/160g/250L on kvaliteetne universaalne paber, mis on spetsiaalselt loodud tagamaks erakordselt kõrge kvaliteediga trükised nii laser- kui ka tindiprinterites. Selle paberi mõõtmed on A4 ja grammkaal on 160g, mis tagab piisava tugevuse ja paksuse, et sobida dokumentide, kaante, brošüüride, vahelehtede ja teiste trükiste printimiseks.

Paberi eriline omadus on selle kõrge valgesus ja kvaliteet, mis muudab trükised eriti pilkupüüdvaks. Kõrge valgesuse tase annab trükistele selguse ja kontrasti ning tagab, et tekst ja pildid tulevad esile erksalt ning teravalt.

Koopiapaber Navigator Office Card A4/160g/250L on mitmekülgne ja sobib mitmeteks rakendusteks äri- ja kontorikeskkonnas. See võimaldab luua professionaalseid trükiseid, olgu selleks siis olulised dokumendid, esitlused või turundusmaterjalid. Selle paberi kvaliteet tagab, et teie trükised jätavad muljet ning annavad teie ettevõttele või tööle professionaalse ilme.

Tarneaeg on kiire, vaid 1-3 päeva, mis tähendab, et saate kiiresti alustada selle kvaliteetse paberi kasutamisega. See on eriti oluline, kui on vaja kiirelt printida olulisi dokumente või projekte.

Kokkuvõttes on Koopiapaber Navigator Office Card A4/160g/250L ideaalne valik neile, kes otsivad kõrgekvaliteedilist paberit kvaliteetsete trükiste loomiseks. Selle paberi võime toota erksaid, kontrastseid ja professionaalseid trükiseid muudab selle eelistatuks äri- ja kontorikasutajatele. Kiire tarneaeg tagab selle kiire kättesaadavuse ja kasutuselevõtu.

Shopping Cart
Scroll to Top