Kohapealnehaldus väike

Tootekood: 6c349155b122 Kategooria:
Kiired ja turvalised maksed

Kohapealne IT-haldus (Väike)

Kohapealne IT-haldus on oluline väikestele ettevõtetele, kes vajavad professionaalset IT-tuge, kuid ei vaja täiskohaga IT-spetsialisti palgata. See teenus hõlmab järgmisi olulisi aspekte:

  1. Korrapärased Külastused ja Aruanded: IT-spetsialist külastab teie ettevõtet regulaarselt vastavalt kokkulepitud ajakavale. Iga visiidi käigus hinnatakse ettevõtte IT-infrastruktuuri seisukorda, tõrgete ja probleemide olemasolu ning tehtud meetmeid nende lahendamiseks. Teenuse osana koostatakse põhjalikud aruanded, mis sisaldavad ülevaadet tehtud tööst ja soovitusi edasiste paranduste jaoks.
  2. Seadmete Paigaldamine ja Konfigureerimine: IT-spetsialist aitab teil uute seadmete (arvutid, printerid, võrguseadmed jne) paigaldamisel ja konfigureerimisel. See hõlmab operatsioonisüsteemi installimist, vajalike draiverite ja rakenduste seadistamist ning nende töökindluse testimist.
  3. Operatsioonisüsteemi ja Rakenduste Seadistamine ja Jälgimine: Teenuse osana seadistatakse ja jälgitakse operatsioonisüsteemi (nt Windows) ja oluliste rakenduste (nt Microsoft Office, viirusetõrje tarkvara) korrektset toimimist. See hõlmab ka värskenduste ja turvapaikade haldamist ning viirusetõrje ja pahavara tuvastamise jälgimist.

Lepingu Tingimused:

Leping sõlmitakse tavaliselt üheks aastaks, kuid seda võib vajadusel pikendada. Lepingus määratakse kindlaks teenuse osutamise sagedus (näiteks kuukordne visiit) ja teenuse ulatus (milliseid ülesandeid hõlmab). Lepingus tuleks ka selgelt määratleda teenuse maksumus ja maksetingimused.

Kohapealne IT-haldus väikeettevõtetele on suurepärane viis tagada teie ettevõtte IT-infrastruktuuri sujuv toimimine, säästa aega ja vähendada riske seotud tõrgete ja turvariskidega.

Shopping Cart
Scroll to Top