Kaughaldus väike

Tootekood: 9b9b05072dd2 Kategooria:
Kiired ja turvalised maksed

Kaughaldus Väike (Small Business Remote IT Support)

Väikestele ettevõtetele mõeldud kaughaldus on IT-toetuslahendus, mis pakub professionaalset IT-tuge kaugjuhtimise teel. See on suurepärane viis tagada, et väikeettevõtte IT-süsteemid toimiksid tõrgeteta ja et teie ettevõte saaks keskenduda oma põhitegevusele. Teenuse sisu hõlmab järgmisi olulisi komponente:

  1. Kliendi Soovide Registreerimine ja Kaugsideteenus: Kliendi IT-probleemid, päringud ja soovid registreeritakse ja jälgitakse. Kogenud IT-spetsialistid pakuvad kaugtuge, et kiiresti ja tõhusalt lahendada erinevaid IT-probleeme.
  2. Operatsioonisüsteemi ja Rakenduste Seadistamine ja Jälgimine: Kaughaldus hõlmab operatsioonisüsteemi (näiteks Windows) ja oluliste rakenduste (nagu Microsoft Office, viirusetõrjetarkvara) seadistamist ja järelevalvet. See sisaldab ka värskenduste haldust ja turvapaikade paigaldamist.
  3. Konsultatsioon IT-süsteemide Töös: IT-spetsialistid pakuvad nõustamist väikeettevõtetele, aidates neil paremini mõista nende IT-süsteemide tööd ja pakkudes parimaid tavasid nende optimeerimiseks.
  4. Võimalus Tellida Tasuline IT-Spetsialisti Kohapealne Külastus: Kui kaughalduse käigus ilmneb vajadus kohapealse IT-spetsialisti külastuse järele, on see võimalus tellida. Kohapealne IT-spetsialist saab aidata keerukamate probleemide ja konfiguratsioonidega, mis nõuavad füüsilist kohalolu.

Lepingu Tingimused:

Leping sõlmitakse tavaliselt üheks aastaks. Selles määratakse kindlaks teenuse tasu, kaugtugi ajakava ja tasulise kohapealse IT-spetsialisti külastuse tingimused ja hinnakiri.

Kaughaldus väikeettevõtetele aitab tagada teie IT-süsteemide sujuva toimimise, vähendades samal ajal seisakuid ja pakkudes kiiret ja professionaalset IT-tuge, et teie väikeettevõte saaks keskenduda kasvule ja edule.

Shopping Cart
Scroll to Top