Kohapealnehaldus suur

Tootekood: 0084ae4bc24c Kategooria:
Kiired ja turvalised maksed

Kohapealne Haldamine Suurtele Ettevõtetele

Suurtele ettevõtetele mõeldud kohapealne IT-haldamine on põhjalik teenus, mis tagab, et teie ettevõtte IT-süsteemid toimiksid sujuvalt ja tõrgeteta. See hõlmab erinevaid tegevusi, mis on suunatud teie ettevõtte IT-ala paremale haldamisele ja optimeerimisele. Teenuse sisu hõlmab järgmist:

  1. Korrapärased Külastused ja Aruanded: Kogenud IT-spetsialistid teostavad korrapäraseid külastusi teie ettevõttesse. Need külastused on suunatud IT-süsteemide olukorra hindamisele, potentsiaalsete probleemide tuvastamisele ja nende ennetamisele. Iga külastuse kohta koostatakse põhjalikud aruanded.
  2. Seadmete Paigaldamine ja Konfigureerimine: IT-spetsialistid tegelevad nii uute kui ka olemasolevate seadmete paigaldamise ja konfigureerimisega vastavalt teie ettevõtte vajadustele. See hõlmab arvutite, serverite, võrguseadmete ja muu IT-infrastruktuuri haldamist.
  3. Operatsioonisüsteemi ja Rakenduste Seadistamine ja Jälgimine: Teie ettevõtte operatsioonisüsteemid ja olulised rakendused, nagu Microsoft Office ja viirusetõrjetarkvara, seadistatakse ja jälgitakse pidevalt. See hõlmab turvapaikade paigaldamist ja värskenduste haldamist.

Lepingu Tingimused:

Kohapealse haldamise teenuse leping sõlmitakse üldjuhul üheks aastaks. Lepingu raames määratakse kindlaks teenuse tasu, külastuste sagedus, aruandluse ja jälgimise tingimused ning seadmete paigaldamise ja konfigureerimise üksikasjad.

Kohapealne haldamine on suurtele ettevõtetele väärtuslik, kuna see tagab IT-süsteemide tõrgeteta toimimise, suurendab turvalisust ja aitab ennetada potentsiaalseid probleeme. See annab teile kindluse, et teie ettevõtte IT-infrastruktuur on professionaalselt hallatud ja valmis toetama teie äri kasvu ja edu.

Shopping Cart
Scroll to Top