Teenused

Siin saate tutuvuda meie poolt pakutavate teenustega.

Telli tehnik!

Printerite, arvutite hooldus ja remont. Võimalusel teeme hooldust kliendi juures kohapeal, vajadusel toome printeri kontorisse ja teeme hoolduse meie juures. Väljaspool Tallinnat lisanduvad transpordi kulud.

Printerite Remont

Tutvustame meie professionaalset printeri remondi/hooldusteenust, mis on loodud teie trükiseadmete tõhususe ja eluea maksimeerimiseks. Meie tehnikud on spetsialiseerunud paljude printerimudelite, sealhulgas laserprinterite, tindiprinterite, multifunktsionaalsete printerite ja maatriksprinterite diagnoosimisele ja parandamisele. Täpsema info saamiseks palun kirjuta meile.

36/h

Hooldus/Puhastus

Meie professionaalsete printerihooldus- ja puhastusteenustega tagage oma printerite tippjõudlus ja pikaealisus. Aja jooksul võivad printerid koguneda tolmu, prahti ja kulumist, mis võib mõjutada nende tõhusust ja väljundkvaliteeti. Meie kvalifitseeritud tehnikud on pühendunud põhjaliku hoolduse ja hoolika puhastamise pakkumisele, et hoida teie trükiseadmed optimaalses ja parimas seisukorras. Küsi pakkumist juba täna!

24/h

Arvutite Remont

Meie professionaalsed arvutite remonditeenused on siin, et diagnoosida, tõrkeotsingut teha ja kiiresti lahendada mitmesuguseid arvutiprobleeme.. Kogege sujuvat andmetöötlust meie asjatundliku personaalarvutite remonditeenusega. Meie kogenud tehnikud on teie süsteemi jõudluse taastamiseks valmis diagnoosima ja lahendama mitmesuguseid arvutiprobleeme.

36/h

Paigaldus

Meie probleemivaba ja asjatundliku printeri tooneri vahetusteenuste abil saate oma printeri sujuvalt töötada. Toonerikassetid on teie printeri kriitilise tähtsusega komponent ja meie kvalifitseeritud tehnikud on siin tagamaks, et teie printimistööd jätkuvad katkematult. Olenemata sellest, kas teil on laserprinter, multifunktsionaalne printer või mõni muu mudel, meie teenus on loodud pakkuma kiiret ja tõhusat toonerite asendamist ehtsate ja kvaliteetsete toonerikassettidega.

36/h

Tekkis küsimus? Võta meiega julgelt ühendust!

Shopping Cart
Scroll to Top