Arvuti õigeaegne hooldus – see säästab aega ja raha! Kui soovite olla kindel, et teie arvutipark toimib sujuvalt ja tõrgeteta, siis on oluline teha regulaarset hooldust ning usaldada oma kontoriseadmed kogenud spetsialistide hoolde. Professionaalne hooldus vastavalt kehtestatud eeskirjadele aitab ennetada võimalikke probleeme ja tagada süsteemi veatu toimimise.

Meie abonendi teenus pakub kõikehõlmavat hooldust vastavalt kindlatele eeskirjadele, mis võimaldavad vältida tõrkeid ning kõrvaldada süsteemi vead täielikult. See võimaldab teil keskenduda oma äri põhitegevusele, teades, et teie kontori arvutid ja seadmed on professionaalide järelvalve all.

Abonendi teenus hõlmab mitmeid olulisi tegevusi, sealhulgas kiire reageerimine kontori laiendamise, uute arvutite installimise, olemasolevate versioonide uuendamise ja komplekteerimise küsimustele. Oluline on säilitada kontori arvutipark kaasaegne ja toimiv, et tagada suurepärane tööjõudlus ning vastata kiirelt muutuvatele nõudmistele.

Lisaks sellele aitame teil luua tõhusa varundussüsteemi, mis võimaldab säilitada kriitilised andmed 100% turvaliselt. Andmete kaotus võib olla ettevõttele katastroofiline, seega on oluline rakendada kindel varunduslahendus, et tagada andmete turvalisus ja kiire taastamine igasuguste häirete korral.

Meie lähenemine hõlmab arvutite ja sülearvutite tarnimist, remonti ja ajakohastamist, serverite ja tööjaamade professionaalset konfiguratsiooni, litsentsitud tarkvara müüki ning traadiga ja traadita võrkude paigaldamist või ajakohastamist. Soovime olla teie usaldusväärsed partnerid, kes aitavad teil hoida oma kontoritehnoloogiat tipptasemel ning võimaldada teie ettevõttel saavutada parimaid tulemusi.

Näitan kõiki 4 tulemust

Shopping Cart
Scroll to Top