Dell OptiPlex 3020 i5-4590T

256,20 

Tootekood: 50cf0763d8eb Kategooria: Silt:
Kiired ja turvalised maksed

Dell OptiPlex 3020 i5-4590T 8GB 256GB Mini-arvuti on ärikeskkonna jaoks optimeeritud tõhus ja kompaktne arvutiseade. Selle võimsus seisneb peamiselt selle varustuses Intel Core i5-4590T protsessoriga, mis pakub kiiret ja tõhusat jõudlust igapäevaste ülesannete lahendamisel. Protsessori tugevus on kriitilise tähtsusega, kui tegemist on kiire andmetöötluse ja mitme ülesande täitmisega korraga.

Mälu osas on arvutil 8GB RAM, mis tagab piisavalt ressursse sujuvaks tööks ning võimaldab mitme rakenduse üheaegset käivitamist ilma jõudlusprobleemideta. See on oluline, et tagada süsteemi reageerimiskiirus ja tõhusus ka nõudlikumate rakenduste korral.

Salvestusruum on lahendatud 256GB mahuga SSD-ga, mis annab kiire juurdepääsu andmetele ja suurendab üldist süsteemi reageerimiskiirust. SSD-de kiirus ja vastupidavus on märkimisväärselt parem traditsioonilistest kõvaketastest, tagades sujuvama kasutuskogemuse.

Arvuti disain on mõeldud väikese ja kompaktsena, mis võimaldab selle paigutamist ka piiratud ruumidesse. See on äärmiselt oluline, eriti kontorites või tööruumides, kus ruum võib olla piiratud, kuid vajate tõhusat arvutusvõimsust.

Operatsioonisüsteem on eelinstalleeritud, mis tähendab, et saate kiiresti tööle hakata ilma lisaseadistusteta. See säästab aega ja lihtsustab arvuti käivitamist ning kasutuselevõttu teie töökeskkonnas.

Ühenduvus on lai ja mitmekülgne, hõlmates erinevaid liideseid, nagu USB-porte, HDMI ja Ethernet, mis võimaldavad ühendust erinevate seadmetega ja kiiret andmevahetust. Need ühenduvusvõimalused tagavad, et saate ühenduda erinevate välisseadmetega ilma piiranguteta.

Kokkuvõttes on Dell OptiPlex 3020 i5-4590T 8GB 256GB Mini-arvuti tipptasemel töövahend ärikasutajatele, tagades kiire ja tõhusa jõudluse, optimeeritud mälu, sujuva andmete juurdepääsu, kompaktse disaini, eelinstalleeritud operatsioonisüsteemi ja mitmekülgse ühenduvuse. See aitab suurendada ettevõtte produktiivsust ja efektiivsust, kohandudes suurepäraselt erinevate äriprotsesside ja vajadustega.

Shopping Cart
Scroll to Top