Spiraalplokk College Aquanote 86x124mm/32L

7,42 

Tootekood: 52c409f1571f Kategooria: Silt:
Kiired ja turvalised maksed

Spiraalplokk College Aquanote 86x124mm/32L – Vee- ja Ilmastikukindel Märkmik

Aquanote märkmik pakub kõrgtehnoloogilist lahendust, kombineerides vastupidavust ja mitmekülgsust. Sellel on mitmeid olulisi omadusi:

  • Vee- ja Ilmastikukindel: Valmistatud veekindlast paberist, Aquanote märkmik on ideaalne valik olukordades, kus kokkupuude veega või niiskusega on võimalik. Lehed ei kortsu isegi täiesti vees viibides, võimaldades teil muretult kirjutada või joonistada isegi niisketes oludes.
  • Kirjutusvahendite Mitmekülgsus: Märkmikule saab kasutada erinevaid kirjutusvahendeid. See sobib nii pastale, geelpliiatsile, harilikule pliiatsile kui ka markeritele. Veekindel paber tagab, et tint ei imbu läbi, võimaldades kasutada erinevaid vahendeid ilma muretsemata.
  • Praktiline Spiraalköide: Aquanote märkmikul on spiraalköide ülaosas, mis teeb lehtede keeramise ja pööramise hõlpsaks ning annab märkmikule vastupidavuse igapäevasele kasutamisele.
  • Kompaktne Suurus: Selle mõõdud on 86x124mm, tagades kompaktsuse ja lihtsa kaasaskandmise igal pool. Sobib suurepäraselt taskusse, koti esiküljele või muusse väikesesse ruumi.

 

Shopping Cart
Scroll to Top