Spiraalplokk College Laser A5/60l

7,02 

Tootekood: dce8af15f064 Kategooria: Silt:
Kiired ja turvalised maksed

Spiraalplokk College Laser A5/60l on stiilne ja praktiline märkmik, mis avab uksed nii loomingulisteks ettevõtmisteks kui ka igapäevaseks kirjutamiseks. Selle märkmiku eriliseks omaduseks on punkti-stiilis lehed, mis võimaldavad joonistada, kirjutada või planeerida asju erilise struktuuriga.

Märkmiku 120g/m2 offset-paber tagab suurepärase kirjutamiskogemuse, andes tugevust ja kvaliteeti iga lehekülje jaoks. Esi- ja tagakaas on valmistatud 2mm mustast kartongist blackline, mis lisab vastupidavust ja kaitset. Lisaks on märkmiku kaantel laseriga lõigatud läbivad mustrid, mis annavad sellele märkmikule ainulaadse välimuse.

Spiraal asub märkmiku pikemal küljel, pakkudes hõlpsat lehtede pööramist ja kasutamist. See spiraalplokk on suurepärane kaaslane loovate projektide ja ideede jaoks ning samal ajal ka praktiline vahend igapäevaseks märkmete tegemiseks.

Spiraalplokkide erinevad omadused võimaldavad luua personaalse ja unikaalse kirjutamiskogemuse, pakkudes paindlikkust ja stiili vastavalt kasutaja vajadustele.

Shopping Cart
Scroll to Top