Sale!

SAMSUNG GALAXY A04S 32GB must

Original price was: 134,99 €.Current price is: 125,00 €.

Kategooriad: ,
,
Kiired ja turvalised maksed
Samsung Galaxy A04S

Samsung Galaxy A04S on taskukohane ja mitmekülgne nutitelefon, mis pakub suurepärast kasutuskogemust ja palju funktsioone igapäevaseks kasutamiseks. Sellel on stiilne disain, usaldusväärne jõudlus ning mitmekülgne kaamera, mis muudavad selle ideaalseks valikuks neile, kes otsivad taskukohast, kuid võimekat nutitelefoni.

Üks märkimisväärne omadus Galaxy A04S-s on selle suur 6,5-tolline HD+ ekraan, mis pakub erksaid värve ja teravat pildikvaliteeti. Ekraani suurus teeb sellest suurepärase valiku meediat tarbides, olgu selleks siis videote vaatamine, mängimine või sotsiaalmeedia sirvimine. Lisaks sellele tagab ekraani suurus ka mugava kasutuskogemuse, võimaldades hõlpsat navigeerimist erinevate rakenduste vahel.

Galaxy A04S on varustatud võimsa protsessoriga, mis tagab sujuva ja kiire jõudluse igapäevaste ülesannete täitmiseks. See nutitelefon suudab hõlpsasti hakkama saada mitme rakendusega korraga avatud hoidmisega, olles samal ajal energiasäästlik, mis võimaldab teil nautida sujuvat kasutuskogemust kogu päeva vältel.

Kaamera osas pakub Samsung Galaxy A04S mitmekülgset lahendust. Sellel on kolm tagumist kaamerat – 13 MP põhikaamera, 5 MP ultralainurkkaamera ja 2 MP sügavuskaamera. See komplekt võimaldab teil jäädvustada hämmastavaid fotosid erinevates olukordades, olgu selleks maaliline maastik või lähivõte. Lisaks võimaldab ultralainurkkaamera laiemat vaatevälja, võimaldades teil pildistada suuremaid gruppe või kauneid maastikke ilma midagi kadumata. Lisaks pakub Galaxy A04S ka 5 MP esikaamerat selfide tegemiseks ja videokõnede tegemiseks.

Samsung Galaxy A04S-l on ka suurepärane aku kestvus, mis võimaldab teil oma telefoni kogu päeva kasutada ilma sagedase laadimisvajaduseta. Sellel on suur 5000 mAh aku, mis tagab pikaajalise kasutamise ühe laadimisega. Lisaks pakub Galaxy A04S ka kiirlaadimisfunktsiooni, mis võimaldab teil kiiresti tagasi pöörduda, kui aku peaks saama tühjaks.

Nutitelefoni disain on kahtlemata oluline aspekt ning Samsung Galaxy A04S pakub selles osas kaasaegset ja stiilset välimust. Sellel on elegantne disain, millel on siledad jooned ja ergonoomiline korpus, mis sobib mugavalt kätte. Lisaks on saadaval mitmes erinevas värvitoonis, mis võimaldab teil valida endale sobiva stiili.

Üldiselt on Samsung Galaxy A04S taskukohane nutitelefon, mis pakub suurepärast väärtust oma hinna eest. Sellel on suur ja erksavärviline ekraan, võimas protsessor, mitmekülgne kaamerasüsteem ning pikaajaline aku kestvus. Lisaks sellele pakub see kaasaegset ja stiilset disaini, mis muudab selle atraktiivseks valikuks igale kasutajale, kes otsib taskukohast ja võimekat nutitelefoni.

Shopping Cart
Scroll to Top