Philips tolmuimeja

145,00 

Kategooriad: ,
,
Kiired ja turvalised maksed

Philipsi tolmuimeja

Philipsi tolmuimeja PowerPro Compact FC9334/09 on võimas ja tõhus kodumasina lahendus, mis tagab suurepärase koristustulemuse igapäevases koduhoolduses. Selle tolmuimeja olulised omadused on suunatud tõhusale tolmu ja mustuse eemaldamisele, pakkudes samal ajal kasutajale mugavust ja lihtsat kasutusmugavust.

Üks olulisemaid omadusi  tolmuimeja  puhul on selle võimas 900 W mootor, mis tagab tõhusa imemisvõimsuse ja suurepärase koristustulemuse.

1,5-liitrine tolmuimeja tolmu konteiner võimaldab teil koguda suure hulga tolmu ja mustust enne, kui see tuleb tühjendada, mis muudab tolmuimeja kasutamise mugavaks ja efektiivseks. Lisaks on tolmuimeja varustatud tolmu kogumise süsteemiga, mis tagab tolmu tõhusa filtreerimise ja õhku puhastava efekti, tagades puhtama ja tervislikuma siseõhu.

Tolmuimeja disain on kompaktne ja funktsionaalne, võimaldades seda hõlpsasti liigutada ja kasutada erinevates ruumides. Sellel on kaasas mitmed lisatarvikud, nagu näiteks vaakumotsikud ja hariotsakud.

Philipsi tolmuimeja PowerPro Compact FC9334/09 on ka lihtne hooldada ja puhastada. Sellel on pestav ja korduvkasutatav filtrisüsteem, mis muudab filtri puhastamise ja hooldamise lihtsaks ja mugavaks. Lisaks on tolmuimejal ka toitejuhtme pikkus, mis võimaldab teil liikuda vabalt ümber ruumi, ilma et peaksite pidevalt pistikupesa vahetama.

Musta ja sinise värvikombinatsiooniga disain lisab Philipsi tolmuimejale  stiilsust ja kaasaegsust, sobides hästi igasse kodusse. Selle elegantne välimus on täienduseks sellele, kui tõhusalt see koristamisel toimib.

Kokkuvõttes on see Philipsi tolmuimeja  suurepärane valik neile, kes otsivad võimsat, tõhusat ja lihtsalt kasutatavat kodumasina lahendust. Selle võimas imemisvõimsus, suur tolmu konteiner, kompaktne disain ja lihtne hooldamine muudavad selle ideaalseks abivahendiks igapäevases koduhoolduses, aidates teil hoida oma kodu puhta ja korras.

Shopping Cart
Scroll to Top